KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12444010
nr 1244 4010
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Vattenkvarn. Signerad CA Fahlgren, daterad 1877. Olja på duk, 54x70 cm
måndag 25 mars 2019
kl 19:54:33
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska